Вчитель інфо

Команда КЗШ №114 - чемпіон районного змагання зі спортивної аеробики!

1 лист. 2016
Перше місце! За синхронність, техніку, складність, артистичність!

1 листопада за програмою районних шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії» на базі КЗШ №114 пройшли змагання зі спортивної аеробіки, у яких взяли участь 11 загальноосвітніх закладів Інгулецького району. Усі команди добре підготувались та проявили неабияку волю до перемоги! Динамічні стрибки та перешикування, акробатичні елем енти та оригінальність композицій не давали глядачам ні на секунду відвести очей від виступів команд. При оцінюванні суддями враховувались синхронність, техніка, складність програми, а також артистичність учасників. Отже, за підсумками змагань ІІІ місце посіла команда КЗШ №99, ІІ – КЗШ №102. І чемпіоном змагань стала команда школи №114! А ще головною перемогою було те, що команди дуже підтримували усіх без винятку учасників, панувала атмосфера радості та комфорту.
   Вітаємо наших переможців та призерів! Дякуємо всім учасникам за активну участь та хороший рівень підготовки! Також організатори конкурсу висловили подяку адміністрації КЗШ №114 та вчителю фізичного виховання Устименко Надії Георгіївні за надання гарних умов для проведення змагань. Дякуємо за інформацію і підтримку М.В.Хорькову!