Тиждень психічного здоров′я в ДНЗ №127
20 жовт. 2016
![](/uploads/org1464/news_1476965589_.jpg)
Діти старшого дошкільного віку, під керівництвом Олени Василівни, виконували релаксаційні вправи для зняття напруги: «Привітання», «Я сміливий» та «Гра з Темрявою».
Для позбавлення негативу, педагоги виконали вправи «Привітання», комплімент «Я тебе ціную за…», «Подарунок» та релаксаційну вправу «Зарядимося позитивом».
Всі учасники наприкінці заходу мали змогу обрати собі солодкі подарунки з «чарівного мішечка».