ПЕДАГОГИ ГІМНАЗІЇ - УЧАСНИКИ ОБЛАСНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ "ДОСЯГНЕННЯ І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОЇ СИСТЕМИ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ"
![](/uploads/org1464/news_1476170200_.jpg)
Зі слів Васильківської С.І., психологічна служба пройшла найважчий етап становлення, довівши свою необхідність для соціальної і педагогічної практики.
Під час конференції, за власним бажанням, учасники мали змогу відвідати професійні мастер-класи, переглянути виставку методичних наробок та творчих робіт, представлених талановитими фахівцями соціально-психологічної служби. Справжньою прикрасою дійства були чарівна Психея (практичний психолог гімназії Анна Ліпко) і красень Амур як символ науки Психології. Бажаючі долучилися до веселого ярмарку, на якому можна було придбати безліч товарів: методичні матеріали (буклети, диски, брошури), дидактичні ігри, ляльки-мотанки, обереги, в'язані речі, вишивки, іграшки, плетіння з бісеру, картини, солодощі, виготовлені невтомними і працьовитими руками соціальних педагогів та психологів. Грамотами і подяками за сумлінну творчу працю, професійні успіхи нагороджені працівники, які працюють у службі понад 20 років. Під час святкового концерту, де артистами, співаками і ведучими були фахівці соціально-психологічної служби, панувала така атмосфера, коли всі слова безсилі передати емоції, відчуття від великого, спільного, одного на всіх свята.