УЧНІ ГІМНАЗІЇ - ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСУ ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ "ДІТИ ЗА МИР"
28 вер. 2016
![](/uploads/org1464/news_1475219720_.jpg)
23 вересня відбулося підведення підсумків та нагородження цінними призами (годинниками, розмальовками та солодощами) переможців. Серед нагороджених гімназисти: Гарбуз Данило (6-В), Івасів Юлія та Іванова Дар'я (3-Б), Шишка Трофім та Антоненко Євгеній (1-В). Вітаємо!
Дякуємо учням за участь та бажаємо творчих успіхів. Миру всім нам!