Місячник "Увага! Діти на дорозі" в ДНЗ №164
12 вер. 2016
![](/uploads/org1464/news_1473793808_.jpg)
З метою: формувати у дітей навички обачної поведінки на дорозі; ознайомити з правилами поведінки пішохода, повторити правила дорожнього руху; закріпити знання про призначення дорожних знаків ; виховувати бережне ставлення до свого здоровя, відповідальність за свої дії.
Під час розваги діти змагались в естафетах на швидкість, спритність:
- "Хто швидше" (біг),
- "Передай м'яч" (передача м'яча над головою в колонках),
- "Хто перший" (їзда на самокатах).
Також вихователь провела разом з дітьми ігрове моделювання в автомістечку "Чого не можна робити на проїжджій частині" та розіграла ситуацію "Ми -пішоходи".