День фізкультурника в ДНЗ №127
9 вер. 2016
![](/uploads/org1464/news_1473793102_.jpg)
До малюків завітав Пан Гантелькін, який продемонстрував свою силу, міць та вправність у підніманні штанги та гантелей. Дошкільнята спритно та завзято виборювали перемогу один в одного у змаганнях. Усі команди показали свою фізичну підготовку та силу духу.
Це свято нагадало всім, що спорт – це не тільки витривалість, швидкість та сила, а й здоров'я, хороший настрій та бадьорість.