Свято «Посвята в дошкільнята» в ДНЗ №164
2 вер. 2016
![](/uploads/org1464/news_1472802141_.jpg)
В гості до діток на свято приходив Професор математичних наук, який пограв з ними в ігри, перевірив знання дошкільнят за допомогою загадок, і на згадку про себе подарував нашим «старшачкам» зошити і ручки, а малюкам інших груп - фарби, олівці, фломастери. В знак подяки та з привітанням до гостей свята, робітників закладу з віршами виступили вихованці старших груп. Свято завершилось веселою пісенькою "Щастя і добра", яку дітки та дорослі заспівали всі разом.