Проект «Містечко «Автоленд» у ДНЗ №187
19 серп. 2016
У серпні розпочалася реалізація проекту. Активно включилися в роботу підрядні організації, трудовий колектив ПАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат», працівники дошкільного закладу та батьки наших вихованців. Сподіваємося, що результат співпраці принесе радість та користь дітям у вивченні правил дорожнього руху та здобуття ними практичних навиків у володінні дитячим транспортом.
Далі буде…