День Конституції України в ДНЗ №255
29 черв. 2016
![](/uploads/org1464/news_1467270849_.jpg)
В дошкільному закладі №255 напередодні 20-тиріччя Конституції України 1996 року вихователі груп дошкільного віку провели виховні заходи: тематичне заняття «Конституція – оберіг нашої держави», ігрова вікторина «В моєму серці - Україна», ігри-драматизації за сюжетами казок «Правознавча вікторина тощо. Під час проведення цих заходів діти поглибили свої знання про День Конституції, про свої права та обов'язки.
Плекаємо надію, що проведені заходи сприятимуть подальшому формуванню у дітей громадянських чеснот, які так потрібні для будівництва вільного, справедливого, солідарного суспільства, потужної та заможної держави.