«День Нептуна» ДНЗ №127
25 черв. 2016
![](/uploads/org1464/news_1467140582_.jpg)
Діти побували в царстві морського володаря: прийняли участь у захоплюючих естафетах, іграх-змаганнях, показали повелителю всіх морів і океанів - Нептуну , якими вони стали сильними, швидкими і спритними. До малюків завітали морські пірати, з якими малюкам довелося змагатися.
Атмосфера свята була веселою, завзятою. З яким же особливим блиском світилися очі задоволених, щасливих дітей! Їх переповнювали позитивні емоції від того, що кожен з них зумів внести свій вклад у перемогу команди, показати свої здібності, а дехто і відкрити нові таланти!