Цікаві справи табору "Сонячний" КЗШ № 114
10 черв. 2016
![](/uploads/org1464/news_1465561995_.jpg)
Як багато у житті залежить від засобів масової інформації! І неважливо, чи будуть наші діти журналістами, чи ні - головне, що вони зростають в отмосфері пошуку, розвитку та бажання пізнати нове. В цьому їм допомагає гурток "Прес-центр" (керівник Дєрусова Ілона Юріївна).7 день табору "Сонячний": юні коресподенти 9 та 10 загону на занятті гуртка "Прес-центр" вчаться виготовляти стіннівки. Але в наш час інформаційно-технічного прогресу кожен учень повинен вміти створювати електронні газети. Гра "Медіознайка" допомогла у перших спробах щодо створення газети. Це перші кроки шкільних верстальників, а скільки в них ще попереду!!!