Підсумкове засідання методоб′єднання для вихователів старших груп ДНЗ Інгулецького району
Засідання МО було присвячене темі формування у дошкільників фізичної та психологічної готовності до навчання в школі та вирішення сучасних проблем наступності дошкільної і початкової освіти.
Вихователь Любимкіна С.В. провела для слухачів проблемний марафон «Інноваційний підхід до організації життєдіяльності дітей у підготовці до успішного навчання у школі», під час якого поглибила знання слухачів про використання інноваційних технологій для здійснення освітньо-виховної роботи з дітьми старшого дошкільного віку.
Вихователь Дряп Л.В. провела презентацію «Сутність та основні підходи до визначення психологічної готовності дошкільника до шкільного навчання» та розкрила умови вирішення сучасних проблем наступності дошкільної і початкової освіти.
Вихователь Апостолова Г.М. провела обмін досвідом «Психологічний супровід підготовки дітей 5-річного віку до шкільного життя, колективу», під час свого виступу поділилась власним педагогічним досвідом щодо навчання та виховання дітей старшого дошкільного віку.
Дуже зацікавила слухачів презентація домашнього завдання - виготовлених пам’яток для батьків дитини п’ятирічного дошкільника. Педагоги не лише продемонстрували яскраві, насичені корисною інформацією щодо підготовки дітей до школи буклети, пам'ятки, міні-куточки експрес-інформації для батьків, але й цікаво презентували їх.