Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Вчитель інфо

Всеукраїнський день футболу

1 трав. 2016
Вже 19 років поспіль 29 квітня вся Україна святкує Всеукраїнський день футболу. У зв'язку з цим святом в Інгулецькому районі пройшли товариські матчі серед школярів між збірними командами житлових масивів Інгулець і ПівдГЗК.

У матчах брали участь команди 3-х вікових груп: молодша група - 2004 р.н., середня група - 2002 р.н., старша група - 1999 р.н. Зустрічі пройшли на спортивних стадіонах ФОК ПАТ «Південний ГЗК».

Першими відкрили змагання збірні команди старшої групи. Гра пройшла досить напружено, команди виявилися рівними по силам суперниками. Після 2 таймів рахунок був 0:0. Тому долю гри визначила серія пенальті. Отже, з рахунком 4:3 по пенальті перемогу здобула збірна команда ПівдГЗК.

Не менш напружено проходила гра і між командами середньої групи, де знову матч закінчився з рахунком 0: 0. На цей раз в серії пенальті із рахунком 2: 3 перемогу здобула збірна команда Інгульця.

І завершувала святкові змагання молодша група футболістів, які продемонстрували дуже захоплюючу і цікаву гру. У першому таймі рахунок відкрила збірна команда Інгульця, а в другому збірна команда ПівдГЗК зрівняла рахунок. Після закінчення 2-х таймів рахунок гри був 1: 1. І знову долю переможців вирішувала серія пенальті! З рахунком 4: 3 перемогла збірна команда Інгульця!

Всі учасники змагань були нагороджені грамотами комітету з фізичної культури і спорту виконкому Інгулецької районної у місті ради, а також одержали солодкі подарунки.

Діти отримали заряд бадьорості та гарного настрою! Футбольне свято вдалося!