Просимо допомогти проголосувати!
21 бер. 2016
![](/uploads/org1464/news_1458556826_.jpg)
Ось і наразі на освітньому порталі «Педагогічна преса» започатковано конкурс «Калейдоскоп педагогічних ідей з екологічного виховання дошкільників». Інгулецький район на цьому конкурсі представляють педагоги дитячого садка №132.
Познайомитися з конспектом і презентацією заняття «Моя щаслива планета» та проголосувати можна за посиланням:
http://nz.pedpresa.com.ua/edu/14291