«Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття…»
10 бер. 2016
![](/uploads/org1464/news_1457603608_.jpg)
В КЗШ №67 традиційно 10 березня вшановуємо пам`ять відомого на весь світ Т.Г. Шевченка. На загальношкільній лінійці згадали найважливіші події з життя поета, учні декламували вірші та інсценували уривки з творів. В цей день учні переглянули відеофільм про життя Кобзаря, а наймолодші – мультфільм «Садок вишневий коло хати».
Протягом тижня у школі проводитимуться заходи, які сприятимуть вивченню творчості видатного сина України.