Історичний клуб старшокласників КЗШ № 114 обговорює важливі проблеми
6 січ. 2016
Теми обговорювалися різноманітні: минуле та сьогодення, уроки історії та перспективи, патріотизм та космополітизм. В основі обговорення - палкий молодіжний нерв молоді та досвід життєвий вчителя. Учитель історії Хорькова Л.В. та її вихованці разом обговорювали актуальні проблеми історії, згадували вивчений матеріал, занотовували собі головні моменти. Була дуже приємна атмосфера співпраці та зацікавленості. Молодь небайдуже відноситься до минулого держави, дуже зацікавлена в успішному майбутньому України. А для цього дуже важливо знати уроки минулого, вивченням яких і займався історичний клуб старшокласників.