Разом святкують День Святого Миколая учні КЗШ №82 та вихованці ДНЗ №83
21 груд. 2015
Учні 82-ї школи були справжніми акторами – янголятками та чортиками, які заспівали пісні про Миколая, провели з вихованцями садочку цікаві ігри. Святий Миколай послухав про себе гарні вірші та загадки, за що дітки були нагороджені солодкими подарунками.
Задоволені та натхнені діти разом влаштували святкову дискотеку!