Учителі КЗШ №114 - у Новопечерській школі.
16 груд. 2015
Відвідувачам розповіли про філософію та цінності школи, переваги навчання та запропонували відвідати різні уроки і майстер-класи, які провели досвідчені вчителі школи.
Новопечерська школа – перший заклад освіти в Україні, який працює за програмою «Лідер в мені», яка є адаптацією відомої програми Стівена Кові «Сім звичок високоефективних людей» до шкільного середовища та дитячого віку.
Під час Дня відкритих дверей учні також долучились до проведення заходу – розповідали зі сцени про програму «Лідер в мені», брали активну участь у майстер-класах, а також проводили екскурсії школою для всіх бажаючих. Ми були серед екскурсантів! Ідей багато! Потрібні творчі люди і бажання змінити якісно себе!