Засідання школи передового досвіду в ДНЗ №141
6 груд. 2015
Слухачам запропонували презентацію «Експериментальна мікропрограма з економічного виховання дітей старшого дошкільного віку», з ними провели ділову гру в групах, тести по темі. Всі разом переглянули фрагменти спеціально – організованої діяльності з економічного виховання з дітьми 6 – го року життя.
У вестибюлі була облаштовано виставку посібників з економічного виховання старших дошкільників.
На наступне засідання школи вихователям дали домашнє завдання: виготовити дидактичний посібник з економічної освіти дошкільників.