Боєць АТО в гостях у шестикласників КГ №127
7 груд. 2015
Тарас Петрович привіз у подарунок учням гімназії прапор України, на якому його побратими написали дітям слова подяки та побажання миру на рідній землі. Боєць розповів багато цікавого про службу, про військові операції, в яких йому довелося брати участь, про друзів-побратимів. «Ваші листи ми носимо під серцем. Це нам дає сили боротися далі, дає надію на те, що ми робимо недаремну справу», - подякував учням за листи боєць.