Осіння сесія учнів КГ №127– слухачів очно-заочної Всеукраїнської хіміко - біологічної школи МАН
1 груд. 2015
У 2015-2016 н.р., пройшовши відбір, слухачами школи стали учні 10-Б класу КГ №127 Адаменко Вероніка та Акун Артем.
З 19 по 22 листопада 2015 року в м. Києві Національним центром «Мала академія наук України» проводилася осіння сесія Всеукраїнської очно-заочної хіміко - біологічної школи Малої академії наук України. Під час сесії зі слухачами було проведено майстер-класи, тренінги з психології, заняття з біології та хімії. Робочий час в школі відводився і на практичні заняття. Проводилися цікаві лабораторні досліди.
«Дізналися дуже багато нового! Знайшли нових друзів з усієї України. І в планах поїхати на зимову сесїю МАНУ!» - кажуть Вероніка та Артем.