Танцювальний марафон «Здорово бути здоровим»
27 лист. 2015
Підлітки шкіл Інгульця приймали активну участь у районному заході та підійшли до цієї справи креативно! Дитячі посмішки та енергія, які принесли юні танцюристи, панували протягом всього танцювального марафону.
У ритмі танцю швидко промайнули 2 години марафону і компетентне журі визначило переможців:
І місце – КЗШ № 59;
ІІ місце – КГ №127;
ІІІ місце – КЗШ № 114.
Танцювальний марафон вдався на славу. За допомогою веселих танцювальних композицій всі пригадали, як можна весело та з користю для здоров`я провести час.
Сподіваємося, що юні танцюристи й надалі радуватимуть всіх своїми новими постановками, виступами, перемогами.