До дитячого садочку №161 завітала казка
25 лист. 2015
Метою даного заходу було не стільки перевірити знання дітьми українських казок, а скільки розвинути їх уяву та творчість. В основу сюжету розваги були покладені популярні і улюблені казки «Колобок», «Ріпка», «Рукавичка», «Коза-дереза», «Лисичка – сестричка і Вовчик – братик»». Ігрові завдання націлювали дітей до творчого пошуку, розвитку уяви, креативності. Дружна команда казкових героїв чітко виконала усі завдання. Розвага пройшла під вдалим керівництвом вихователів Челнокової В.В. та Гейко О.В., музичного супроводу Шевякової О.В. Дійсно, педагоги змогли засвітити сонце в кожній дитині!