Тиждень безпеки дорожнього руху в ККДНЗ №161
18 лист. 2015
Безпека — це не просто сума засвоєних знань, а й уміння правильно поводитися в різних ситуаціях, тому головним завданням дорослих є стимулювання розвитку у дітей самостійності та відповідальності. Через це багато уваги приділяємо організації різних видів діяльності, спрямованих на набуття дітьми певних навичок поведінки, досвіду. Вихователь санаторної групи №10 ДНЗ №161 Коренухіна Єлизавета Вікторівна поглибила знання дітей з правил дорожнього руху за допомогою дидактичних, сюжетно – рольових, настільно – друкованих ігор.