Тиждень психології в дошкільних закладах району.
18 лист. 2015
Протягом тижня в кожному дошкільному закладі проводились семінари- практикуми, міні - тренінги, інтерактивні заняття, консультації для педагогів, батьків, заняття, розваги для вихованців з використанням різних технік (казкотерапії, піскотерапії, ізотерапії).
Реалізація запланованих заходів викликала у дітей та дорослих позитивні емоції, кожен день був наповнений живим спілкуванням, що забезпечило інтелектуальну й емоційну єдність всіх учасників освітнього процесу.