Даруймо теплоту свого серця!
13 лист. 2015
![](/uploads/org1464/news_1447402762_.jpg)
Саме з метою дарувати добро людям 10 листопада 2015 року вихованці гуртка «Батерфляй» ЦДЮТ «Ріднокрай» провели вуличну акцію з елементами флешмобу «Даруємо тепло» в рамках міської соціально - просвітницької акції «Засвіти ліхтарик толерантності». Ниточки тепла і доброти дуже важливі у стосунках між людьми. Сьогодні ми пропонуємо їх один одному за допомогою посмішок, ніжних слів, маленьких подарунків – листівок, кульок.
Даруйте людям теплоту свого серця!