Маленькі учасники дорожнього руху.
12 лист. 2015
Музичний керівник Єнютіна С.О. та вихователь Тарасюк В.В поставили за мету навчити маленьких учасників дорожнього руху необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі, навчити приймати участь у дорожньому русі без негативних наслідків, закріпити з дітьми правила дорожнього руху, вироблення навичок спостережливості, уміння самостійно приймати рішення в екстремальних ситуаціях, виховувати бережливе ставлення до свого життя. Граючись, діти закріпили знання про призначення сигналів світлофора та значення дорожніх знаків.