У КЗШ №114 - уроки фінансової грамотності
9 лист. 2015
"ПриватБанк" не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з фінансових послуг для дітей і підлітків, а проводить різні акції та підтримує проекти. Спеціально розроблена програма навчання дозволяє в доступній і цікавій формі донести дітям основні знання з економіки, фінансів. "Ми із задоволенням допомагаємо школам зробити освіту більш сучасною і практичною" - говорять співпрацівники банку. А учням все цікаво, вони задають питання, і їм дуже сподобався перший урок фінансової грамотності "Вікно у банківський світ". Всі учні - учасники уроку, отримали сертифікат фінансової грамотності.