Першокласники КЗШ №114 вдячні Тимошенку Андрію Миколайовичу та батькам!
21 жовт. 2015
17 жовтня учні 1-В класу отримали подарунок , телевізор BRAVIS. Вони дуже вдячні батькам та Тимошенку Андрію Миколайовичу за придбання телевізора. Тепер найменшим школярикам буде ще цікавіше навчатись у сучасній школі. Вони зможуть переглядати відеофільми, презентації, будуть використовувати ігрові тренажери на уроках математики, навчання грамоти, зможуть віртуально відвідати кожен куточок Батьківщини. Бажаємо успіхів у навчанні малятам та успіхів у роботі Андрію Миколайовичу і батькам першокласників.
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/dscf7800.jpg)
![](/uploads/editor/1464/91448/news_/images/dscf7801.jpg)