Програмісти КЗШ №114 розпочали Тиждень Коду
16 жовт. 2015
10-18 жовтня 2015 року триває Європейський Тиждень Коду. Головна мета заходу: сприяти поширенню інформації про кодування та створення різноманітних додатків, ігор за допомогою коду.
На 15 жовтня в Україні зареєстровано 16 навчальних закладів, які долучилися до Тижня Коду. Одним із таких закладів є Криворізька загальноосвітня школа I-III ступенів №114. Протягом тижня Коду учні 4-11 класів подорожували країною "Скретчленд", під час якої вони не тільки ознайомились із навчальним середовищем виконання алгоритмів "Скретч", а й відчули себе справжніми юними програмістами, створюючи ігри та анімації.