Свято Осені в ККДНЗ №127
16 жовт. 2015
![](/uploads/org1464/news_1444975228_.jpg)
З метою сприяння розвитку колективної діяльності та розвитку пізнавальних інтересів педагоги та музичні керівники підготували цікаві конкурси, ігри та забавлянки. Дошкільнята співали і танцювали для Королеви Осені, відгадували її загадки. Педагоги та музичні керівники виховували естетичну культуру, розвивали художні здібності та формували розвиток навичок організації та проведення творчих заходів. Малюки навчалися бачити красу рідного краю восени, милуватися дарами Королеви Осені, яка усіх щедро привітала гостинцями.