День миру в ККДНЗ №127
22 вер. 2015
![](/uploads/org1464/news_1442933264_.jpg)
Музичні керівники та діти старших груп запросили усіх вихованців закладу на розвагу «Мирне дитинство». Випускники розповідали вірші, танцювали для молодших товаришів, а музичний керівник Турашева Л.В. з дівчатами середньої групи заспівала пісню «Хай панує мир». Керівник хореографічного гуртка Євтушевич І.А. запросила малюків до «Музичного кіоску», де запропонувала послухати музичні твори про дружбу та мир. А під час прогулянки дошкільнят зібрала на майданчику вихователь Винник В.С. та влаштувала конкурс малюнку на асфальті «Голуб миру».