День Світлофора в дошкільному закладі №161
13 серп. 2015
В Україні перший світлофор був встановлений в місті Харкові у 1936 році. На сьогоднішній день в нашій країні нараховується більше 4,5 тис. світлофорних об’єктів, за допомогою яких здійснюється регулювання дорожнього руху.
День народження Світлофора – ще один привод нагадати дітям про те, як правильно поводити себе на дорогах. Тому 5 серпня 2015 року в ККДНЗ №161 у групі №7 весело пройшло це свято, яке підготували діти разом з улюбленим вихователем Шумейко Тетяною Валеріївною.