Екскурсія до музею ПАТ «ІнГЗК» малюків із ДНЗ №127
10 серп. 2015
![](/uploads/org1464/news_1439446610_.jpg)
Діти ознайомилися з історією становлення комбінату, його поступовим розвитком та професіями, які є на підприємстві. Екскурсовод розповіла малюкам про важку працю людей, про велику територію, яку займає комбінат, та видобуток руди. Діти залюбки розглядали макети, фото та нагороди, які за всі роки отримав колектив цього підприємства.
Ми обов’язково прийдемо працювати на «ІнГЗК»!