Розвага «Веселі пригоди казкових героїв» в ДНЗ № 132
31 лип. 2015
На спортивному майданчику педагоги організували та провели фізкультурно-оздоровчу розвагу «Веселі пригоди казкових героїв», де створили умови для активного відпочинку дошкільнят. До малят завітали казкові герої, які в доступній формі пояснили значення фізкультури та спорту для здоров'я людини, підвищили емоційний тонус у дітей, закликали дітей активно брати участь в іграх-естафетах і перемагати в них, уболівати за друзів. Діти демонстрували вже набуті фізичні вміння й навички, помітний потяг до зростання здоровими та спритними.