Театр в гостях у малюків ДНЗ №257
18 лип. 2015
Тому вихователі груп раннього віку дошкільного закладу №257 Матусевич І.Ю. і Бурмак А.Л. для своїх вихованців постійно проводять покази різних видів театрів та драматизації дитячих творів.
17 липня 2015 року для малюків вони показали ляльковий театр за казкою «Колобок».
Казка навчає дітей, що брехливі компліменти можуть накликати біду. Не завжди слова виявляються правдою, а ті, кого вважали друзями, можуть виявитися страшними ворогами. Довіра до незнайомців і малознайомих людей може призвести до катастрофічних наслідків. Краще винести цей урок з казки, ніж зіткнутися на особистому досвіді.
Ця вистава викликала позитивні емоції у дітей, вони весело аплодували та підспівували пісню.