Розвага «До бабусі у село» для малюків ДНЗ №161
15 лип. 2015
Малеча групи «Веселка» разом з вихователем Сирмою Людмилою Валеріївною літо проводить яскраво і незабутньо. Поїздка до бабусі у село – вдалий засіб втекти від міської нудьги та одноманіття. 15 липня 2015 року була проведена розвага, під час якої малюки показали, що вони справжні бабусині помічники – перебирали зерно, годували пташок. А ще дітвора талановито виконувала ролі курчат, гусенят, каченят. Хочеш емоцій?! – завітай в садочок «Золотий ключик»!