Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Вчитель інфо

«Олімпійські надії» з міні-футболу серед учасників 1997-1998 років народження

17 жовт. 2013
В період 11, 14, 15 жовтня 2013 року на спортивній базі Палацу спорту ДП «Спорт-Майстер» житлового масиву Інгулець та футбольного майданчика зі штучним трав’яним покриттям стадіону ВАТ «Південний ГЗК», пройшла першість району з міні-футболу за програмою районних шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії», серед учасників 1997-1998 років народження.

Кращими в своїй підгрупі на житловому масиві Інгулець стала команда гравців КЗШ №114.

Рівних на житловому масиві Південний не було команді НВК №9, яка з великими рахунками обіграла усіх своїх суперників.

І ось 16 жовтня 2013 року в чудовій спортивній залі ДП «Спорт-Майстер» СК «Інгулець» у фіналі зустрілись переможці своїх підгруп.

Тільки перші хвилини гра проходила на рівних, а після першого забитого м’яча у ворота команди КЗШ №114, гравці НВК №9 відчули свою повну перевагу і домінували на спортивному майданчику усі два періоди.

Гра закінчилась з рахунком 7 : 0 і команда НВК №9 виборола право захищати честь району в першості міста, яка пройде 17 жовтня 2013 року в КЗШ №130 Саксаганського району.

То ж побажаємо їм успіху і відмінного результату!!!

Комітет з фізичної культури і спорту виконкому Інгулецької районної у місті ради висловлює слова вдячності фізкультурно-спортивним організаціям ДП «Спорт-Майстер» СК «Інгулець» та ФОК ВАТ «Південний ГЗК» за надані чудові спортивні бази для проведення першості району.