Вчитель інфо

Спартакіади з плавання серед пришкільних відпочинкових таборів Інгулецького району

19 черв. 2013
12 червня 2013 року в басейні ДЮСШ №2 пройшов четвертий вид Спартакіади серед пришкільних відпочинкових таборів з плавання, участь в якій прийняло 100 учасників.

В програму змагань входило плавання вільним стилем на дистанції 25 метрів та естафета 4 х 25 метрів (2 юнаки та 2 дівчинки).

Повболівати за свої команди прийшли вболівальники усіх пришкільних відпочинкових таборів житлового масиву Південний.

Учасників змагань привітав голова комітету з фізичної культури і спорту виконкому Інгулецької районної у місті ради Омельчук Є.М., який побажав успішних виступів у даних змаганнях та запросив усіх прийняти активну участь у Спартакіаді «Юність – 2013», яка стартує на початку липня місяця.

В ході цікавих, напружених змагань Чемпіонкою стала Єрьоменко Іра учениця КЗШ №73, друге місце посіла Мамошина Ганна, вихованка цієї ж школи та Блінова Влада, вихованка КЗШ №92 зайняла третє місце.

Серед юнаків Чемпіоном став Юрік Руслан, вихованець КЗШ №67, на другу сходинку п’єдесталу піднявся Завгородній Святослав учень КЗШ №92 і третє місце посів Назарук Назар, також вихованець цієї школи.

В естафеті перемогу святкувала команда КЗШ №73, другими була команда КЗШ №92 і замкнула трійку призерів команда КЗШ №67.

Такі ж місця розподілились і в загальнокомандному заліку І місце – КЗШ №73, ІІ місце – КЗШ №92, ІІІ місце – КЗШ №67.