Чи задовольняє Вас якість освітніх послуг у районі?

Результати

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Вчитель інфо

Першість району з легкої атлетики за програмою районних шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії»

25 трав. 2014
16 травня 2014 року на стадіоні ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» пройшла першість району з легкої атлетики за програмою районних шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії». Участь у даних змаганнях прийняли усі 12 загальноосвітніх шкіл району.

Програма змагань складалась з бігу на дистанцію 60м, 100м, 200м, 400, 800м, та стрибків у довжину з розбігу і штовхання ядра.

У безкомпромісній, напруженій боротьбі  кращими стали вихованці КЗШ №114, які набрали 3644 залікових очки, на друге місце вийшла команда КЗШ №82 з 3192 заліковими очками і закрила трійку призерів команда КЗШ №127 набравши 2979 залікових очок.