Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Вчитель інфо

ПРО ХІІІ ВІДКРИТИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ВІЛЬНОЇ БОРОТЬБИ

12 лют. 2013
7-8 лютого 2013р. на базі Палацу спорту ФОК ВАТ «Південний ГЗК» пройшов ХIІІ відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед дівчат 1993-1998р.н., присвячений 69-й річниці визволення м. Кривого Рогу від фашистських загарбників.

У змаганнях прийняли участь 120 спортсменок з України, Азербайджану, Молдови та Білорусі, серед яких  медалі турніру виборювали 13 чемпіонок та призерок Чемпіонатів Європи та Світу.

Успішно виступила команда ДЮСШ № 2, до складу якої ввійшли 30 дівчат. У завзятій боротьбі вихованки спортивної школи завоювали

5 золотих, 4 срібних та 4 бронзових медалі. Чемпіонками стали: Булаш Аліна у ваговій категорії 30 кг, Забігайло Христина (33 кг), Шуніна Влада ( 40 кг), Сурмай Надія (67 кг) та Легуша Дар`я (72 кг).

Срібні медалі вибороли Яременко Руслана, Варварова Раїса, Ісаєва Галина, Омельченко Тетяна.

Бронзові медалі турніру завоювали Булаш Діана, Караханчер Гюлья, Кравченко Тетяна, Кравченко Анастасія.

До змагань спортсменок підготували тренери-викладачі ДЮСШ № 2: Лозний О.В.- заслужений тренер України , Подкользін О.В., Кутаєв О.М.

Дякуємо за фінансову допомогу в проведенні турніру: Михайлу Костянтиновичу Короленку - Герою України, міністру промислової політики України, депутату Дніпропетровської обласної ради та Валерію Івановичу Москальченку - президенту Криворізької федерації вільної боротьби, засновнику науково – виробничого підприємства «Адамант», депутату Інгулецької районної у місті ради.